PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK

Warszawskie Targi Książki - konferencja prasowa 2 września, godz. 12.00

Warszawskie Targi Książki coraz bliżej! Powracają po ponad dwuletniej przerwie w nietypowym terminie i plenerowej aranżacji. Przed nami cztery wrześniowe dni pełne spotkań i atrakcji oraz kontaktu z książkami, autorami i wydawcami. Mamy nadzieję, że nasza oferta zadowoli miłośników literatury i będzie prawdziwym czytelniczym świętem w pandemicznej rzeczywistości, w której przyszło nam wszystkim działać.

Tegoroczna edycja Warszawskich Targów Książki – w wersji plenerowej – odbędzie się w dniach 9-12 września na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Targom od lat towarzyszy rozbudowany program wydarzeń literackich, edukacyjnych i branżowych. Na kilku scenach równolegle odbywać się będą spotkania z autorami, w strefie dziecięcej spotkania dla najmłodszych, miłośnicy komiksów będą mogli skorzystać z oferty Festiwalu Komiksowa Warszawa, a na tych, którzy lubią kryminały czekają spotkania w ramach Festiwalu Kryminalna Warszawa. W sektorze ACADEMIA zainteresowani znajdą książki akademickie i naukowe. Gościem Honorowym 11. edycji WTK będą Czechy.

O najciekawszych aspektach zbliżających się Warszawskich Targów Książki opowiemy podczas konferencji prasowej w czwartek, 2 września o godz. 12:00 w Faktycznym Domu Kultury przy ul Gałczyńskiego 12 w Warszawie. W załączeniu zaproszenie ze szczegółami.

Zapraszamy!

konferencja prasowa WTK

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej