PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Patronaty PIK

Konkurs Leonardo 2014 na najlepszą publikację o innowacjach

Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych oraz pozostałych 20 organizatorów i partnerów zaprosiło PIK do objęcia patronatem konkursu Leonardo 2014 na najlepsze książki i publikacje poświęcone innowacjom w transporcie, logistyce, infrastrukturze, oraz energetyce, a także gospodarce niskoemisyjnej. Propagowania innowacyjnego myślenia jest jednym z naszych celów, dlatego zaproszenie przyjęliśmy z prawdziwą przyjemnością.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody podczas Gali III Forum, 2 grudnia 2014 roku w Centrum Konferencyjnym Hotelu Shuma w Dąbrowie Górniczej o godzinie 19:00. Gala jest częścią III Forum Innowacji Transportowych, Infrastrukturalnych, oraz Energii, które odbędzie się w dniach 2–3 grudnia 2014 roku, w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Do pobrania:

Regulamin konkursu

 

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej
https://fkip.uki.ac.id/vendor/ https://reporter.uki.ac.id/css/ https://simpuh.tegalkab.go.id/link-maxwin/ https://tracerstudy.fatek.unpatti.ac.id/tmp/slot-qris/ https://fh.uki.ac.id/vendor/ https://buku.ortax.org/sgacor/ https://feb.uki.ac.id/css/ https://fkip.unsulbar.ac.id/wp-includes/js/sdana/