PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK

Zmiana warty w Polskiej Izbie Książki

18 czerwca odbyło się spotkanie ustępującej Rady PIK z nowo wybranymi członkami. Tradycją tego spotkania jest wybór wiceprezesów Rady. W tym roku zgłoszonych zostało dwóch kandydatów - Grzegorza Majerowicza z Drukarni Sowa oraz Dorotę Twarowską z Wydawnictwa Nowa Era, którzy rozpoczęli kadencję wraz z prezeską Rady Magdaleną Hajduk-Dębowską.

Serdecznie dziękujemy dotychczasowym oraz gratulujemy obecnym członkom rady, jak również Prezesce Polskiej Izby Książki wraz z Wiceprezesami.

Ostatnie spotkanie ustępującej Rady było także okazją do podziękowań wieloletniej Prezes Soni Dradze oraz wiceprezesowi Zbigniewowi Czerwińskiemu za lata aktywnych działań na rzecz rynku książki. Cieszymy się, że nowa Rada z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem stawiła się na spotkaniu.

Nadchodząca kadencja będzie obfitować w wiele istotnych zmian dla rynku książki. Jako PIK jesteśmy partnerem w kilku projektach międzynarodowych, jak również członkiem Federacji Wydawców Europejskich, przez co dalej chcemy kierować uwagę środowiska na nowe trendy i prawodawstwo europejskie dotyczące branży wydawniczej, jak również budować dialog z podkomisją do spraw czytelnictwa i praw autorskich przy Sejmie RP w celu skutecznego realizowania potrzeb wydawców, wystawców i księgarzy.

Pełen skład rady dostępny na stronie: https://pik.org.pl/s/32/wladze-pik

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej