PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK

Inicjacja regionalnego oddziału PIK w Poznaniu

Dyrektor generalna Polskiej Izby Książki ̵ Ewelina Szyszkowska ̵ zaprasza członków Izby z woj. wielkopolskiego lub związanych z reginem i chcących działać na rzecz rynku wydawniczego i czytelnictwa na spotkanie inicjacyjne Regionalnego Oddziału Polskiej Izby Książki w Poznaniu.

Gospodarzem spotkania będzie dyrekcja Międzynarodowych Targów Poznańskich(MTP), nowy członek Izby, w imieniu którego dyrektor Marcin Gorynia zaprasza na spotkanie do Garden City w czwartek 9 maja o godz. 10.00.

Podczas spotkania zostaną omówione sprawy regulaminowe oraz zakres działań, w jakie Oddział chce się zaangażować.

Spotkaie będzie miało charakter otwartej dyskusji, mająca na celu wyłonienie listy spraw do realizacji w pierwszej kolejności i zaplanowanie dalszych kroków. Zgodnie z wnioskami uczestników pierwszego spotkania, które odbyło się 8 marca ,podczas Poznańskich Targów Książki, należy wytypować inicjatywy możliwe do zrealizowania we współpracy z samorządem.

Zapraszamy wszystkich z pomysłami. Prosimy o potwierdzenie obecności do biura PIK do 7 maja 2024.

Można to robić telefonicznie 22 875 94 96 lub mailowo biuro@pik.org.pl.

 

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej
https://fkip.uki.ac.id/vendor/ https://reporter.uki.ac.id/css/ https://simpuh.tegalkab.go.id/link-maxwin/ https://tracerstudy.fatek.unpatti.ac.id/tmp/slot-qris/ https://fh.uki.ac.id/vendor/ https://buku.ortax.org/sgacor/ https://feb.uki.ac.id/css/ https://fkip.unsulbar.ac.id/wp-includes/js/sdana/