PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Komunikaty PIK

Technology and Innovation for Smart Publishing - dołącz do projektu! Zero kosztów – maksimum możliwości

Członkowie PIK nadal mogą zgłaszać swój udział w seminariach organizowanych w ramach unijnego projektu TISP, które mają na celu zbliżenie sektora wydawniczego i nowych technologii, którego wynikiem ma być stworzenie nowych modeli biznesowych, nowych kombinacji produktów i usług, pełniejszej eksploatacji nowych kanałów sprzedaży i nowych szans rynkowych (więcej o projekcie tutaj).

Koszt wyjazdów w całości pokrywają środki z dofinansowania unijnego.

Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej polskich wydawców skorzystało z okazji przyjrzenia się, jakie rozwiązania proponują koledzy z innych krajów. Udział w projekcie jest ponadto niepowtarzalną okazją do zaprezentowania na forum europejskim swojej firmy i wypracowanych rozwiązań – służą do tego organizowane seminaria oraz strona projektu – www.smartbook-tisp.eu.

Zainteresowanych wydawców (również spoza PIK) prosimy o kontakt z Agatą Skaruz, koordynatorem projektów PIK: agata.skaruz@pik.org.pl.

 

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej