PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Konkurs PIK-owy Laur

Ruszamy z 10.edycją konkursu PIK-owy Laur

 

Szanowni Państwo, z największą przyjemnością ogłaszamy start 10. edycji konkursu PIK-owy Laur. Niezmiennie od 12 lat nagradzamy dziennikarzy za promocję książek i czytania w mediach. Kandydatury do nagród mogą wysyłać wszyscy zainteresowani: instytucje kulturalne, bibliotekarze, księgarze, wydawcy, a wreszcie przede wszystkim sami czytelnicy. W związku z coraz większą popularnością portali, blogów i vlogów internetowych wprowadzamy nową kategorię nagrody: "Najciekawsza prezentacja książki i promocja czytania w internecie". Tym samym w tym roku zapraszamy do zgłaszania kandydatur do trzech kategorii - dwóch znanych z poprzednich edycji: "Najciekawsza prezentacja książki i promocja czytania w mediach drukowanych" i "Najciekawsza prezentacja książki i promocja czytania w mediach audiowizualnych" i nowej kategorii 10.edycji konkursu. Nie zmienia się jednak fakt, że interesują nas wszelkie formy popularyzacji książki we wszystkich rodzajach mediów masowych: w prasie, radiu, telewizji i internecie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do 31 lipca 2017 r. Należy je przysyłać na adres e-mail: biuro@pik.org.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Polska Izba Książki, ul. Oleandrów 8, 00-629 Warszawa, z dopiskiem "PIK-owy Laur". W zgłoszeniu powinny znaleźć się następujące informacje:

1. imię i nazwisko osoby zgłaszanej do nagrody lub nazwę programu

2. uzasadnienie dla zgłoszenia kandydatury, wskazanie osiągnięć, szczególnych wartości danej działalności, względnie programu

3. dane osoby zgłaszajacej: imię i nazwisko, adres, firmę.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 27 października podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

 

do pobrania:

10. edycja konkursu PIK-owy Laur - ogłoszenie startu

Regulamin konkursu

O konkursie

 

 

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej