PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

ŚDKiPA - zaproszenie na konferencję prasową Polskiej Izby Książki. Czy portale czytelnicze mają wpływ na popularyzację czytelnictwa? "W sieci o książkach. Miejsce spotkań czytelników" - wyniki badania 24 tysięcy internautów

Zapraszamy na konferencję  prasową Polskiej Izby Książki inaugurującą obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich 2016!

O zjawisku społeczno-kulturowym jakim są portale czytelnicze opowie Izabela Sadowska z Lubimyczytać.pl Czy internet inspiruje do czytania? Czy portale czytelnicze mają wpływ na kształtowanie postaw czytelniczych? O wynikach najnowszego przedsięwzięcia badawczego PIK i portalu Lubimyczytać.pl opowie dr Paweł Kuczyński. 

Na konferencji także informacje o działaniach i planach bibliotek i księgarń - także wydarzeniach planowanych z okazji ŚDKiPA 2016.

O aktywnościach bibliotek opowie Joanna Pasztaleniec - Jarzyńska ze Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich natomiast zagadnienia związane z księgarstwem poruszy Henryk Tokarz z Izby Księgarstwa Polskiego.

Spotkanie otworzy i poprowadzi prezes PIK, Włodzimierz Albin.

 

Data i godzina konferencji: 22 kwietnia 2016 r., godz. 12.00

Miejsce: BUW (sala 315), ul. Dobra 56/66

 

WSTĘP WOLNY

 

do pobrania:

Zaproszenie na konferencję prasową

Scenariusz konferencji prasowej

 

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej