Subskrybuj Newsletter TISP Smart Book już dziś!

Newsletter - jak się zapisać?

Z przyjemnością informujemy o możliwości zapisania się na Newsletter TISP Smart Book. Dzięki temu będą Państwo otrzymywać bezpośrednio na adres e-mail regularne komunikaty o nowych artykułach, studiach przypadków i biznesowych związanych z innowacjami technologicznymi i nowymi modelami biznesowymi na rynku wydawniczym. W Newsletterze znajdą się również zapowiedzi najbliższych warsztatów i wydarzeń dla profesjonalistów z branży ICT i wydawniczej z całej Europy.

W celu subskrypcji Newslettera prosimy przejść na stronę projektu TISP – http://www.smartbook-tisp.eu/. Formularz rejestracyjny znajduje się po prawej stronie pod okienkiem wyszukiwania treści na stronie i listą tematów. Wystarczy podać swój adres e-mail i zaakceptować warunki polityki prywatności.


O Smart Booku i projekcie TISP

Smart Book (www.smartbook-tisp.eu) jest portalem dla profesjonalistów z branż ICT i wydawniczej, zainicjowanym w ramach unijnego projektu TISP (Technology Innovation for Smart Publishing). Celem projektu TISP jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy i doświadczenia między wydawnictwami a firmami ICT, która będzie stymulować powstanie nowych modeli biznesowych. Dzięki projektowi możliwe jest zidentyfikowanie i zebranie najnowszych trendów i innowacyjnych doświadczeń względem użycia technologii w produkcji wydawniczej. Ponadto w wyniku dialogu między uczestnikami rynku wypracowywane są rekomendacje dla polityki (http://www.smartbook-tisp.eu/recommendations), które zostaną zaadresowane do instytucji europejskich i krajowych.