PL EN

Polska Izba Książki ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Konferencja prasowa z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich już 20 kwietnia!

Serdecznie zapraszamy na konferencję wszystkich tych, których interesuje święto książki, a w szczególności temat wiodący tegorocznych obchodów - relacja pisarzy i ich czytelników w dobie cyfrowej. W jaki sposób zmieniła się ona w ostatnich latach i w jakim kierunku zmierza? Czy nowe technologie mają wpływ na treść utworów i styl pisania? Czy autor musi podążać za nowymi technologiami, żeby zatrzymać przy sobie czytelników? Te i inne zagadnienia podejmą Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Grzegorz Kasdepke, prof. Grzegorz Leszczyński, Magdalena Parys oraz Eustachy Rylski. Spotkanie poprowadzi Sonia Draga. Szczegóły w zaproszeniu poniżej. Do zobaczenia 20 kwietnia!

Dodatkowo z okazji święta książki przygotowaliśmy materiały promocyjne – plakaty i zakładki do książek, które zostały już rozesłane do księgarń i bibliotek w całej Polsce. Za pomoc w dystrybucji dziękujemy Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich, Izbie Księgarstwa Polskiego oraz firmie Azymut.


Do pobrania:

Plakat ŚDKiPA

Zaproszenie na konferencję 20 kwietnia

 

Powiązane komunikaty

Więcej komunikatów

W skrócie

Komunikaty i bieżące informacje Biura PIK oraz najnowsze informacje branżowe w Twojej skrzynce e-mail. Zamów bezpłatny newsletter!

Strefa członków PIK

Pełny dostęp do treści serwisu dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Przystąp do PIK

By stać się członkiem PIK, wystarczy wypełnić deklarację członkowską. Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Dowiedz się więcej